Kuidas kaasa lüüa

Laste ja noorte kultuuriaasta programm on avatud kõigile.

  • Sündmus või ettevõtmine kultuurikalendris –
    sisesta oma sündmus läbi kultuur.info kalendri ning vali sisestamisel kindlasti ka märksõna “laste ja noorte kultuuriaasta”. Võimalusel lae info üles ka inglise ja vene keeles!
  • Laste ja noorte kultuuriaasta ideekonkurss “50 ideed!” ärgitab läbi erinevate algatuste ja sündmuste laste ja noorte kultuurielu veelgi sisukamaks ja põnevamaks muuta. Ideekonkurss on nüüdseks lõppenud, esimese vooru tähtaeg oli 20. jaanuar 2017 ja teise vooru tähtaeg 1. mai 2017. Vaata tulemusi siit. Osaleda said kõik – sealhulgas pered, sõpruskonnad, kogukonnad ja institutsioonid. Toetusotsuste tegemisel eelistati neid projekte, kus lapsed ja noored on ise idee autorid või kaasautorid ning osalevad ka projekti elluviimises.
  • Saada info oma põnevast ettevõtmisest või uuest algatusest, mis kannab teema-aasta eesmärke, aadressile marju@elk.ee, et saaksime sellest võimalusel oma kanalites ka teistele rääkida.
  • Kaasa lapsi ja noori nii oma ettevõtmiste planeerimisel kui läbiviimisel – toetades ja innustades oma järelkasvu, tagame järjepideva ja rikkaliku kultuurielu ka tulevastele põlvedele.