VILLEM SAAR (13)

Mina olen Villem Saar. Ma olen 13-aastane ja õpin inglise keele erikallakuga 6. klassis. Olen tegelenud mitu aastat swing-tantsuga, nüüd käin ujumistrennis ja tegelen loovkirjutamisega. Vabal ajal küpsetan ja see õnnestub tihti paremini kui emal-isal:) Viimase aja üks ägedamaid kogemusi oli osaleda noore eksperdina laste ja noorte kultuuriaasta ideekonkursi “50 ideed” züriis!

LEMMIKRAAMAT

Minu lemmikraamat on R.J. Palacio “Ime”. See on hea lugu sellest, et ära lase teistel ennast hinnata, ole julge sõltumatult sellest milline sa välja näed.

Loe lisaks Liisbet Palmi arvustust siit.

LEMMIKFILM

“Fantastilised elukad ja kust neid leida” – seiklusfilm, mis viib J.K Rowlingu võlumaailma. See oli lahe, väga heade eriefektidega film.

Vaata treilerit siit.

Väga tahan näha ka filmi “La La Land”!

 

 

 

 

LEMMIKPAIK EESTIS

Mu kõige lemmikum paik Eestis on meie maakodu Järvamaal – seal on rahulik, värske õhk ja seal saab võrkkiiges kiikuda.

Foto: Hele-Mai Alamaa

KULTUURISÜNDMUS

Kontsertetendus “Kord annan end päriselt ära” Kultuurikatlas 1.-5. märts 2017. See on oluline, sest räägib stereotüüpidest, nende lõhkumisest ja sellest, kuidas need meid igapäevaelus tagasi hoiavad.

Vaata lisa siit: Facebook

Kontsertetendus “Kord annan end päriselt ära” sai toetust ka laste ja noorte kultuuriaasta ideekonkursi “50 ideed” esimesest voorust.

KULTUURISÜNDMUS

Mul on kindel plaan minna 6. märtsil Bastille’i kontserdile Saku Suurhalli. See on briti indiepop bänd, kes teeb väga ägedat muusikat!