TAURI VAHESAAR (23)

Mina olen Tauri Vahesaar ja ma olen üles kasvanud Tartus. Mul on kaks venda, ema ja kasuisa. Lapsepõlv möödus sportides! Proovisin väga mitme erinevaid spordialasid, alustades malest lõpetades akrobaatika ja slackline’ga. Tänaseks peamiseks spordialaks on slackline, millega tegelen igapäevaselt. Minu lemmikud kultuurihobid on reisimine ja filmid. Reisimine algas peamiselt tänu slackline’le, kuna Eesti on see ala veel vähe tuntud, siis võistlused toimuvad peamiselt Euroopa südames või USAs. Eestis meeldib mulle elada, kuna siin on ruumi ja vaikne. Inimesed on tolerantsed ja nõus aitama, kui julged abi küsida! Suurena tahan saada akrobaatika ja slackline treeneriks.

NB: Tauri korraldab 5. veebruaril Tartus kõigile huvilistele slackline’i näidistreeningu!

 LEMMIKPAIK EESTIS

Setomaa metsad. Esiteks, kuna Setomaal ei ela väga palju inimesi, siis tavaliselt leiab  nendest metsadest palju kukeseeni! Teiseks, tegelen Eestis aina populaarsust koguva spordialaga Slackline’ga ehk tasakaaluliinil trikkide tegemisega ja mets on selleks suurepärane koht.

Video, mis me sõber Jaan Roosega Setomaa metsades suutsime slackline’l teha:

  LEMMIKTEGEVUS PÜHAPÄEVAL

 Tavaliselt kasutan pühapäeva puhkamiseks, jooga harrastamiseks,  raamatu lugemiseks ja vanavanaema külastamiseks.

  LEMMIKRAAMAT LAPSEPÕLVEST

“Vennad Grimmid”. Mulle väga meeldisid muinasjutud “Hans ja Grete” ning “Vahva rätsep”.

 

 LEMMIKBÄND

Tanel Padar & The Sun. Esiteks teevad väga head muusikat. Teiseks meeldib, kuidas panevad inimesi loovalt mõtlema, nagu looga ”Aega on’’, kui toimus internetipõhine võistlus muusikavideo tegemiseks. Võitjaks tuli väga loov ja andekas poiss Märt Madison.

 

  KULTUURISÜNDMUS

 IV Parmupillifestival – Olen isegi parmupilli harrastanud ja kuna pole seda veel live’s kuulanud, siis kindlasti tahaks külastada! Parmupillifestival toimub 4. veebruaril Tallinnas klubis Sinilind.

  KULTUURISÜNDMUS

 Simple Session 17 – Harrastan isegi ekstreemsporti, seega loodan sealt inspiratsiooni ja motivatsiooni saada! Simple Session 17 toimub 4.-5. veebruaril Tallinnas Saku Suurhallis.