OTTO SAMUEL KAHAR (8)

Mina olen Otto Samuel. Ma elan Tallinnas ja minu pere on päris suur – peale ema, isa ja venna on meie peres veel vanaemad, vanaisa ja vanavanaemad. Ja kuna meil on palju häid sõpru, siis nemad on ka natuke nagu oma pere. Meie peres on Sharik, kes on shoti terjer ja kes on inimeseaastates peaaegu saja aastane! Mulle meeldib teha erinevaid asju- mulle meeldib lugeda ja leiutada, ehitada legodest uusi asju ja maalida, rattaga sõita ja judotrennis käia! Kui ma suureks saan, siis ma tahan saada kunstnikuks, leiutajaks ja arhitektiks. Mulle väga meeldib, et Eesti on väike ja meil on meri ja nii ilus loodus ja puhas õhk. Ja mulle meeldib, et mu pere ja sõbrad elavad siin!

LEMMIKRAAMAT

Raamat, mille ma viimati läbi lugesin ja mis mulle väga meeldis, oli Kristiina Kassi raamat „ Samueli võlupadi”, sest see lugu oli nii äge ja nalja sai ka!

LEMMIKKIRJANIK

Minu lemmikkirjanik on Roald Dahl, kuna tema raamatutes on nii palju põnevaid seiklusi! Et kui hakkad lugema, siis enne ei saa raamatut käest panna, kui see läbi on! Mul on peaaegu kõik tema kirjutatud lasteraamatud läbi loetud!

LEMMIKPAIK EESTIS

Mulle väga meeldib, et Eesti asub mere ääres. Seal on alati nii palju põnevat teha – ehitada liivalosse, koopaid, ujuda ja surfata ja mängida erinevaid mänge. Mere ääres pole kunagi igav!

Foto: Hele-Mai Alamaa

LEMMIKFILM

Ma soovitan vaadata koos perega filmi „Malev”, sest see on pööraselt naljakas. Seal on küll mõned hirmsad stseenid, aga siis võib alati silmad kinni panna! Ja muidugi soovitan Wallace ja Gromiti seiklusi, sest seal saab ka palju nalja ja see on hästi tehtud.

 

 

 

 

 

 

 

KULTUURISÜNDMUS

Ma olen mitu aastat suve alguses koos perega käinud Kohilas KapaRockil. Seal saab hüpata ja tantsida bändide saatel ja kõik sõbrad on seal ja seal on isegi lasteala, kus lapsed saavad sporti teha, kui vahepeal kontserdist isu otsa saab. www.kaparock.ee

 

KULTUURISÜNDMUS

Öö muuseumis on selline põnev üritus, kus saad pere või sõpradega minna terveks ööks muuseumisse! Kõigepealt toimuvad erinevad töötoad ja saad seigelda muuseumis ja siis kui enam ei jõua, siis poed magamiskotti unele! Meie käisime Meremuusemis, kus ma sain nii palju uut teada ja lihtsalt oli põnev öösel muuseumis olla ja magada otse allveelaeva kõrval! Seda ma soovitan igatahes!  www.meremuuseum.ee