Laste Vabariigi kontaktid

Laste Vabariigi eestvedaja:Eesti Lastekirjanduse Keskus

Projekti üldjuht: Triin Soone, triin@elk.ee

Projektijuht: Marju Kask, marju@elk.ee 5228659

Projektijuht (sh töötoad): Sireli Uusmaa, sireliu@gmail.com 53428436

Turundusjuht: Eva Saar, eva@pipar.eu

Kommunikatsioonijuht: Martha-Beryl Grauberg, martha@elk.ee 5344 9978

***

JÕGEVAMAA

Jõgevamaa maakonnakuraator: Ave Lübek, ave.lubek@ank.ee 5346013

Põltsamaa: Ave Lübek, Põltsamaa Noortekeskus  ave.lubek@ank.ee 5346013

Mustvee: Laidi Zalekesina, Mustvee raamatukogu mustvee.raamatukogu@gmail.com 55650811

Tabivere: Marianne Luik, Tabivere Noortekeskus marianne@tabikas.ee

Siimusti: Laidi Grauen, Siimusti Avatud Noortekeskus laidi@jogevavv.ee 53453565

 

TALLINN:

Vanalinnapäevad : Nele Viks, nele@rrmuuseum.ee 55606597

 

JÄRVAMAA:

Järvamaa maakonnakuraator Margit Udam pank@paide.ee 56644772

Järva-Jaani: Tene Metsma, Järva-Jaani Valla Avatud Noortekeskus, tene.metsma@gmail.com, 5528829

Türi: Sulo Särkinen, Türi noortekeskus sulo@tyri.ee 53088495

Paide: Margit Udam, Paide Avatud Noortekeskus pank@paide.ee 56644772

 

VÕRUMAA:

Võrumaa maakonnakuraator Merle Tombak, Antla vallavalitsus merle@antsla.ee 56472632

Vastseliina: Merlis Pajustik, Vastseliina Noortekeskus noored@vastseliina.ee 591921992

Võru: Maivi Liiskmann, Võru Noortekeskus info@vorunoortekeskus.ee 53544828

Antsla: Merle Tombak, Antla vallavalitsus merle@antsla.ee 56472632

Rõuge: Angelika Alström, Rõuge vallavalitsus raugeank@gmail.com 53403309

 

IDA-VIRUMAA:

Ida-Virumaa maakonnakuraator Kerda Eiert, Ida-Viru Maavalitsus kerda.eiert@ida-viru.maavalitsus.ee 5236850

Narva: Ekaterina Kolesova, TÜ Narva Kolledz 56606094

Jõhvi: Janika Juuse, Jõhvi Noortekeskus janika.juuse@gmail.com 56285780

Iisaku: Kristiina Karp, Iisaku Noortekeskus kristiinakarp@hot.ee

Sonda: Riia Tallerman, Sonda Vallavalitsus riia.tallerman@gmail.com 58188725

Voka: Kaisa Pukk, Toila Vallavalitsus kaisa.pukk@toila.ee 5258147

 

VALGAMAA:

Otepää: Kätlin Meema, Otepää Avatud Noortekeskus katlin.meema@otepaa.ee 53326699

Tõrva: Lauri Tamm, Tõrva Avatud Noortekeskus lauri@torva.ee 55594147

Valga: Maarja Mägi, Valga Avatud Noortekeskus maarjamagi5@gmail.com 5068250

 

RAPLAMAA:

Kohila: Anneliis Kõiv anneliis.koiv@gmail.com 5556 0083

Märjamaa: Triin Põri, Märjamaa valla noortekeskus noortekeskus@marjamaa.ee 53011419

Rapla: Age Rebel, Rapla Kultuurikeskus kultuurikeskus@rapla.ee 5290853

 

TARTUMAA:

Tartu: Martin-Joel Bachmann, Anne Noortekeskus martin-joel.bachmann@raad.tartu.ee 5303 5616

Elva: Mirja Jõgi, Elva Avatud Noortekeskus mirja.jogi@elva.ee 53340089

Ülenurme: Kersti Leis, MTÜ Õnnemaa kersti@onnemaa.ee 53315342

Alatskivi: Reet Kruup, Alatskivi Noortekeskus reet@alatskivi.ee 53059007

 

HIIUMAA:

Hiiumaa maakonnakuraator Tiia Liibert, Hiiu Vallavalitsus tiiu@hiiuvald.ee 53308832

Kärdla: Astrid Nõlvak astrid.nolvak@gmail.com 5615 0002

Kassari: Anna Lipp, Käina Huvi- ja Kultuurikeskus anna.lipp@kaina.hiiumaa.ee 55631632

 

LÄÄNEMAA:

Läänemaa maakonnakuraator: Reelika Ender, Haapsalu Noorte Huvikeskus, reelika.ender@gmail.com 56606094

Lihula: Anneli Õige, Lihula Kultuurikeskus annly.oige@mail.ee 54537676

Lääne-Nigula: Marika Leht, Lääne-Nigula Noortekeskus risti.noortekas@laanenigula.ee 5266196

Haapsalu: Reelika Ender, Haapsalu Noorte Huvikeskus, reelika.ender@gmail.com 56606094

 

HARJUMAA:

Saku: Liina Hendrikson, Saku Huvikeskus liina.hendrikson@sakuvald.ee 5060551

Kuusalu: Krista Allik, Kuusalu Noortekeskus allik.krista@gmail.com 5154154

Loksa: Margit Amer, Loksa Noortekeskus noortekeskus@loksa.ee 58370886

 

SAAREMAA JA MUHUMAA:

Saare- ja Muhumaa maakonnakoordinaator Anneli Meisterson, Kuresaare Avatud Noortekeskus

Valjala: Sille Lapp, Valjala Avatud Noortekeskus sille.lapp@gmail.com 56577871

Kuressaare: Anneli Meisterson, Kuresaare Avatud Noortekeskus anneli.meisterson@kuressaare.ee 53470011

Muhu: Marii Pregel, marii.pregel@gmail.com 51929111

 

VILJANDIMAA:

Viljandimaa maakonnakuraator Liis Lääts, Tarvastu Avatud Noortekeskus noortekeskus@tarvastu.ee

Võhma: Evelyn Härm, Võhma Vaba Aja Keskus, vak@vohma.ee 53405835

Mustla: Liis Lääts, Tarvastu Avatud Noortekeskus noortekeskus@tarvastu.ee 58588787

Abja-Paluoja: Liisi Rääbus, Abja Noortekeskus abjanoortekas@gmail.com 523768

 

LÄÄNE-VIRUMAA:

Lääne-Virumaa maakonnakoordinaator: Aivi Must, Lääne-Viru Maavalitsus

Vinni: Uno Muruvee, Vinni Vallavalitsus uno@vinnivald.ee 5273874

Tapa: Ave Pappe, Tapa Lastekaitse Ühing ave.pappe@tapa.ee 56569888

Kunda: Kristi Onkel, Kunda Klubi kristi@kunda.ee 5354453

Väike-Maarja: Marge Loo, Väike-Maarja Noortekeskus noortekeskus@v-maarja.ee 3255038

 

PÄRNUMAA:

Pärnumaa maakonnakoordinaator Marika Valter, Paikuse Avatud Noortekeskus

Paikuse: Marika Valter, Paikuse Avatud Noortekeskus marika.valter@paikuse.ee 56657537

Kilingi-Nõmme: Heli Juhkamsoo, Kilingi-Nõmme Vaba Aja Keskus helijuhkamsoo@gmail.com 55631310

Tõstamaa: Karoliine Kask, Tõstamaa Noortekeskus karoliine.kask@gmail.com 55555721

Are: Pille Kuusik, Are Avatud Noortekeskus noortekeskus@arevald.ee 5184561

 

PÕLVAMAA:

Põlvamaa maakonnakoordinaator: Karin Viljus, Põlva Maavalitsus

Värska: Triinu Kotov, Värska Avatud Noortekeskus noortekeskus@verska.ee 56566767

Räpina: Anu-Cristine Tokko, Räpina Vallavalitsus anu@rapina.ee 5142596

Põlva: Nele Valss, Põlvamaa Avatud Noortekeskus ank@polva.ee 58536747

Saverna: Anu Luiga, Valgjärve valla avatud noortekeskus anulg1@gmail.com 53439436