Laste Vabariigi kontaktid

Laste Vabariigi eestvedaja:Eesti Lastekirjanduse Keskus

Projekti üldjuht: Triin Soone, triin@elk.ee

Projektijuht: Marju Kask, marju@elk.ee

Projektijuht (sh töötoad): Sireli Uusmaa, sireliu1@gmail.com

Turundusjuht: Eva Saar

Kommunikatsioonijuht: Martha-Beryl Grauberg, martha@elk.ee 5344 9978

***

JÕGEVAMAA

Jõgevamaa maakonnakuraator: Ave Lübek

Põltsamaa: Ave Lübek, Põltsamaa Noortekeskus

Mustvee: Laidi Zalekesina, Mustvee raamatukogu

Tabivere: Marianne Luik, Tabivere Noortekeskus

Siimusti: Laidi Grauen, Siimusti Avatud Noortekeskus

 

TALLINN:

Vanalinnapäevad : Nele Viks

 

JÄRVAMAA:

Järvamaa maakonnakuraator Margit Udam

Järva-Jaani: Tene Metsma, Järva-Jaani Valla Avatud Noortekeskus

Türi: Sulo Särkinen, Türi noortekeskus

Paide: Margit Udam, Paide Avatud Noortekeskus

 

VÕRUMAA:

Võrumaa maakonnakuraator Merle Tombak, Antla vallavalitsus

Vastseliina: Merlis Pajustik, Vastseliina Noortekeskus

Võru: Maivi Liiskmann, Võru Noortekeskus

Antsla: Merle Tombak, Antla vallavalitsus

Rõuge: Angelika Alström, Rõuge vallavalitsus

 

IDA-VIRUMAA:

Ida-Virumaa maakonnakuraator Kerda Eiert, Ida-Viru Maavalitsus

Narva: Ekaterina Kolesova, TÜ Narva Kolledz

Jõhvi: Janika Juuse, Jõhvi Noortekeskus

Iisaku: Kristiina Karp, Iisaku Noortekeskus

Sonda: Riia Tallerman, Sonda Vallavalitsus

Voka: Kaisa Pukk, Toila Vallavalitsus

 

VALGAMAA:

Otepää: Kätlin Meema, Otepää Avatud Noortekeskus

Tõrva: Lauri Tamm, Tõrva Avatud Noortekeskus

Valga: Maarja Mägi, Valga Avatud Noortekeskus

 

RAPLAMAA:

Kohila: Anneliis Kõiv

Märjamaa: Triin Põri, Märjamaa valla noortekeskus

Rapla: Age Rebel, Rapla Kultuurikeskus

 

TARTUMAA:

Tartu: Martin-Joel Bachmann, Anne Noortekeskus

Elva: Mirja Jõgi, Elva Avatud Noortekeskus

Ülenurme: Kersti Leis, MTÜ Õnnemaa

Alatskivi: Reet Kruup, Alatskivi Noortekeskus

 

HIIUMAA:

Hiiumaa maakonnakuraator Tiia Liibert, Hiiu Vallavalitsus

Kärdla: Astrid Nõlvak

Kassari: Anna Lipp, Käina Huvi- ja Kultuurikeskus

 

LÄÄNEMAA:

Läänemaa maakonnakuraator: Reelika Ender, Haapsalu Noorte Huvikeskus

Lihula: Anneli Õige, Lihula Kultuurikeskus

Lääne-Nigula: Marika Leht, Lääne-Nigula Noortekeskus

Haapsalu: Reelika Ender, Haapsalu Noorte Huvikeskus

 

HARJUMAA:

Saku: Liina Hendrikson, Saku Huvikeskus

Kuusalu: Krista Allik, Kuusalu Noortekeskus

Loksa: Margit Amer, Loksa Noortekeskus

 

SAAREMAA JA MUHUMAA:

Saare- ja Muhumaa maakonnakoordinaator Anneli Meisterson, Kuressaare Avatud Noortekeskus

Valjala: Sille Lapp, Valjala Avatud Noortekeskus

Kuressaare: Anneli Meisterson, Kuressaare Avatud Noortekeskus

Muhu: Marii Pregel, Muhu Noortekeskus

 

VILJANDIMAA:

Viljandimaa maakonnakuraator Liis Lääts, Tarvastu Avatud Noortekeskus

Võhma: Evelyn Härm, Võhma Vaba Aja Keskus

Mustla: Liis Lääts, Tarvastu Avatud Noortekeskus

Abja-Paluoja: Liisi Rääbus, Abja Noortekeskus

 

LÄÄNE-VIRUMAA:

Lääne-Virumaa maakonnakoordinaator: Aivi Must, Lääne-Viru Maavalitsus

Vinni: Uno Muruvee, Vinni Vallavalitsus

Tapa: Ave Pappe, Tapa Lastekaitse Ühing

Kunda: Kristi Onkel, Kunda Klubi

Väike-Maarja: Marge Loo, Väike-Maarja Noortekeskus

 

PÄRNUMAA:

Pärnumaa maakonnakoordinaator Marika Valter, Paikuse Avatud Noortekeskus

Paikuse: Marika Valter, Paikuse Avatud Noortekeskus

Kilingi-Nõmme: Heli Juhkamsoo, Kilingi-Nõmme Vaba Aja Keskus

Tõstamaa: Karoliine Kask, Tõstamaa Noortekeskus

Are: Pille Kuusik, Are Avatud Noortekeskus

 

PÕLVAMAA:

Põlvamaa maakonnakoordinaator: Karin Viljus, Põlva Maavalitsus

Värska: Triinu Kotov, Värska Avatud Noortekeskus

Räpina: Anu-Cristine Tokko, Räpina Vallavalitsus

Põlva: Nele Valss, Põlvamaa Avatud Noortekeskus

Saverna: Anu Luiga, Valgjärve valla avatud noortekeskus